O penzionu

Penzion Pivovaru Prachatice se  nachází v podhůří Šumavy, v krásném renesančním městě Prachatice, přímo v historickém centru. Ubytování je k dispozici přímo v budově pivovaru, a to přímo nad varnou. Ubytujte se přímo nad spilkou!
Penzion se návštěvníkům otevřel v létě roku 2019. Celkem je možné se ubytovat v sedmi pokojích o celkové kapacitě 22 osob. Každý pokoj má vlastní koupelnu, TV, bezplatné wifi a nábytek byl vyroben na zakázku mistry truhlářského řemesla. Ubytování se poskytuje se snídaní, při kterých klademe důraz na původ potravin – pořizujeme je od místních farmářů a lokálních producentů.

Budova pivovaru a penzionu se nachází v samotném centru města Prachatice, přesto v jedné z jeho postranních uliček, a tak hosty v pokojích neruší hluk z náměstí. V objektu se nachází taktéž pivovarská restaurace s pivním dvorkem s posezením a během pobytu mohou hosté požádat o prohlídku minipivovaru.

Ubytování v penzionu Pivovaru Prachatice je ideálním místem pro milovníky rukodělných piv, pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou v klidu a je perfektním výchozím místem pro výlety po Šumavě.

Hotelstars 3 hvězdy